
Baldadig F1 weekend in Brazilië
Nabeschouwing op de Grote Prijs van Brazilië op het circuit van Interlagos, waar Lewis Hamilton na een spraakmakend weekend met groot machtsvertoon zijn 101e GP won.
- Voorafgaand aan vandaag had Hamilton slechts 1 eerdere overwinning van buiten de top 6 in zijn F1-carrière - vanaf de 14e op Hockenheim in Duitsland in 2018.
- Niemand had ooit eerder gewonnen van lager dan 8 op Interlagos.
- Hamilton's 101st F1-overwinning is evenveel als het aantal overwinningen van alle Braziliaanse F1 rijders bij elkaar. En dat in Brazilië.
(Ayrton Senna 41, Nelson Piquet 23, Rubens Barrichello 11, Emerson Fittipaldi 14, Felipe Massa 11 & Carlos Pace 1)
- Perez maakte zijn 210e F1-start, wat overeenkomt met het carrière totaal van Gerhard Berger, de eerste door Red Bull gesponsorde coureur in de geschiedenis van de F1.
In deze aflevering
- De gevolgen voor de WK stand
- Het weekend van Red Bull Racing
- De mega motor van Mercedes
- Vooruitblik op de GP van Qatar
- De luisteraars vragen via twitter
Host Lucas Degen met
Charrel Jalving; marketing manager, oprichter trackside legends, passie voor autosport fotografie, & trots vader
Jeroen Demmendaal; schrijver (NRC), Volgas magazine, Indycar podcast Green Green Green
Jeroen Scholte; Ambassadeur Ocon Fanclub, Moto GP fan
- Mok bestellen
- Merc bestellen
- Socials
- Lid worden
f1podcast.nl
Wil je ons supporten?
We maken deze Formule 1 Podcast met veel passie en plezier iedere keer weer. We steken er veel tijd en energie in en we willen onafhankelijk blijven zodat we kunnen zeggen wat wij vinden. En we maken kosten, zoals marketing, hosting, drankje enz. Zou je ons willen supporten?
Als je lid wordt, krijg je oa. extra content en kan je tijdens het Grand Prix weekend meechatten in de Telegram groep.
Lid Worden Eénmalige donatie